Egitaraua

  • URRIAREN 13TIK 23RA

Santutxuko metroaren geltokia: Karmelo irteera
EVA GUERREROREN ‘Donde yo empiezo, tú terminas’ erakusketa.

 

  • OSTEGUNA, URRIAK 15 

Cúpula Campos, 19:30ean
LARUTAN DANZA “Taito-ku” – 16 minutu
Dantza garaikidea – Euskadi


Cúpula Campos, 20:00etan
ARTEDRAMA “Zaldi Urdina” – 90 minutu
Antzerkia – Euskadi

 

  • OSTIRALA, URRIAK 16 

Bilborock, 17:30/18:30/19:30etan– Estrenaldia Euskadin
CABOSANROQUE « No me hizo Brossa » – 28 minutu
Arte eszenikoak – Antzerki hedatua  – Katalunia


La Fundición, 19:00etan– Erabateko estrenaldia
MACARENA RECUERDA SHEPHERD “The washing machine” – 45 minutu
Performancea – Euskadi


Harrobia, 21:00etan– Erabateko estrenaldia
LA COCINA/MAMA CREA “La maniobra  Heimlich. Vomitando los 80” – 90 minutu
Antzerkia – Euskadi

 

  • LARUNBATA, URRIAK 17 

Bilborock, 13:00/14:00 /17:30/18:30/19:30etan– Estrenaldia Euskadin
CABOSANROQUE « No me hizo Brossa » – 28 minutu
Arte eszenikoak – Antzerki hedatua    – Katalunia


La Fundición, 19:00etan– Erabateko estrenaldia
MACARENA RECUERDA SHEPHERD “The washing machine” – 45 minutu
Performancea – Euskadi


Cúpula Campos, 20:30ean– Estrenaldia Euskadin
EMILIO RIVAS/LA OFRENDA “Los años de la fertilidad” – 90 minutu
Antzerkia – Andaluzia

 

  • IGANDEA, URRIAK 18 

Bilborock, 13:00/14:00 /17:30/18:30/19:30etan– Estrenaldia Euskadin
CABOSANROQUE « No me hizo Brossa » – 28 minutu
Arte eszenikoak – Antzerki hedatua  – Katalunia


Cúpula Campos, 13:00etan– Estrenaldia Euskadin
NEREA GURRUTXAGA ETA OIHANA VESGA “Leiho zikin, zeru garbi” – 25 minutu
Dantza garaikidea – Euskadi


Harrobia, 19:00etan
KOLDO AROSTEGUI “Bobo”
Dantza – Euskadi


La Fundición, 21:00etan– Estreno en Euskadi
AS MARIAS “Las 2 en punto” – Premio ACT-BAD 2019 – 60 minutu
Antzerkia – Balear Irlak

 

  • ASTELEHENA, URRIAK 19 

La Fundición, 20:00etan
FÁBRICA DE BRUJAS“El ascensor-Igogailua”(Proceso de creación) – 50 minutu
Antzerki fisikoa – Euskadi

 

  • ASTEARTEA, URRIAK 20 

Cúpula Campos, 20:00etan– Estrenaldia Euskadin
ANGELA MILLANO Y JULIÁN PACOMIO “Psycho” – 60 minutu
Performancea – Euskadi

 

  • ASTEAZKENA, URRIAK 21 

La Fundición, 19:30ean– Estrenaldia Euskadin
OLIGOR Y MICROSCOPIA “La melancolía del turista” – 80 minutu
Objektu dokumentalen antzerkia  – Nafarroa Mexiko

Cúpula Campos, 20:00etan
NERI(H)ARI-MIRYAM PÉREZ CAZABON “Mutu” – 45 minutu
Dantza garaikidea – Euskadi

 

  • OSTEGUNA, URRIAK 22 

La Fundición, 18:30ean eta 21:00etan– Estrenaldia Euskadin
OLIGOR Y MICROSCOPIA “La melancolía del turista” – 80 minutu
Objektu dokumentalen antzerkia – Nafarroa Mexiko

 

Harrobia, 20:00etan– Erabateko estrenaldia
INPUT DANTZA “Imperfectas” – 55 minutu
Dantza- Antzerkia fisikoa – Euskadi

 

  • OSTIRALA, URRIAK 23 

Cúpula Campos, 19:00etan– Estrenaldia Euskadin
RIPLEY “Catástrofe” – 100 minutu
Teatro Abismado – Nafarroa

 

Harrobia, 21:30ean– Estrenaldia Euskadin
BARBARA SANCHEZ“Várvara” – 55 minutu
Dantza Antzerkia – Andaluzia

 

  • LARUNBATA, URRIAK 24

Bilboko Berreginen Museoa, 13:00etan
BEATRIZ CHURRUCA “Hago CARRERA” – 40 minutu
Performancea – Euskadi


Harrobia, 19:30ean– Erabateko estrenaldia
BENETAN BE “PORNO vs AFRODITA (edo I ♥#gorkaurbizu)” – 60 minutu
Antzerkia – Euskadi

 

  • IGANDEA, URRIAK 25

Bilboko Berreginen Museoa, 13:00etan
BEATRIZ CHURRUCA “Hago CARRERA” – 40 minutu
Performancea – Euskadi


Harrobia, 19:30ean
KHEA ZIATER “OYMYAKON habitación 101”  – 70 minutu
Antzerkia (film eszenikoa) – Euskadi

 

Sarrerak

Copyright © 2020 BAD BILBAO

B.A.D Bilbao Antzerkia Dantza - Festival de Teatro actual y Danza Contemporánea de Bilbao
San Frantzisko Udaltegia - Mariaren Bihotza Plaza z/g - 48003 BILBAO