Jarduerak

LEKUEN ARABERA BILATU
El alimento de las moscas
Kabia teatro & Teatre de L´enjòlit
Euskadi
60 mins | Antzerkia 
La Fundición
urriak 14 (19:30)
INFORMAZIO GEHIAGO

GIZAKISHORT filma laburra
Lali Ayguadé Company
Catalunya
40 mins | Filma laburra, dantza, elkarrizketa laburra 
La Fundición
urriak 15 (19:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

Brilliant Corners
Orquestina de pigmeos, Silvia Zayas, Pablo Volten lankidetza
Madrid
90 mins | Arte biziak 
Bilborock
urriak 15 (20:30)
urriak 16 (18:00)
urriak 17 (18:00)
urriak 15 (18:00)
urriak 16 (13:00)
urriak 17 (13:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

Abrazo
Nerea Martínez
Euskadi
50 mins | Dantza | Euskera
Harrobia
urriak 15 (21:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

# JUANA DOLORES # oso diva mugimendu asanbleario baterako
Juana Dolores
Catalunya
90 mins | Dramaturgia berriak 
Teatro Campos Antzokia (Sala Cúpula Aretoa)
urriak 16 (18:30)
INFORMAZIO GEHIAGO

Mientras llueva
Altraste Danza
Euskadi
50 mins | Dantza – Antzerki musikala 
Harrobia
urriak 16 (21:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

Hacer tiempo
Lŏkke/ Oltaz de Andrés
Euskadi
Ikerketa eta erakusketa koreografikoa 
IED Kunsthal Bilbao
urriak 17 (17:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

Antigone edo ezetzaren beharra
Horman Poster kolektiboa
Euskadi
60 mins | Antzerki garaikidea | Euskera
Harrobia
urriak 17 (20:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

TRIBIZ Baserri galdua
Jon Ander Urresti
Euskadi
50 mins | Antzerki dokumentala  | Euskera
Harrobia
urriak 18 (20:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

El Ardor
Alberto Cortés
Andaluzia
60 mins | Arte biziak 
Harrobia
urriak 19 (20:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

OTURIA: Ïntima peregrinatio
Miguel Angel Berna
Zaragoza
25 mins | Dantza herrikoi garaikidea 
Teatro Campos Antzokia (Sala Cúpula Aretoa)
urriak 20 (19:30)
INFORMAZIO GEHIAGO

My name is Britney Spears
Lodudo producción
Frantzia
55 mins | Dantza garaikidea | Lodudo
Teatro Campos Antzokia (Sala Teatro Aretoa)
urriak 20 (20:30)
INFORMAZIO GEHIAGO

Antes de que llegue la bestia
Cia. Ensalle
Galizia
60 mins | Dramaturgia berriak  
Harrobia
urriak 21 (20:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

Fuego Verde
Isaak Erdoiza y Nazario Díaz
Euskadi-Andaluzia
70 mins | Soinu esperimentazioa - Dantza 
La Fundición
urriak 22 (19:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

I don´t worry me
ATRESBANDES + Bertrand Lesca & Nasi Voutsas
Erresuma Batua-Catalunya
75 mins | Antzerki-performance | Ingelesa-Gaztelera
Harrobia
urriak 22 (21:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

You are welcome!
COLECTIVO V.A.L.A. (Amaia Vicente, Alberto Lomas)
Euskadi
Soinu-instalazio interaktiboa 
Bilborock
urriak 23 (12:00)
urriak 24 (12:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

El ritmo que nos precede
Koldo Arostegi
Euskadi
50 mins | Arte biziak 
Teatro Campos Antzokia (Sala Cúpula Aretoa)
urriak 23 (18:30)
INFORMAZIO GEHIAGO

Pienso casa, digo silla
Los detectives
Catalunya
60 mins | Arte biziak 
Harrobia
urriak 23 (21:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

Piedra
Cielo Raso
Euskadi
60 mins | Dantza 
Harrobia
urriak 24 (20:00)
INFORMAZIO GEHIAGO

Copyright © 2021 BAD BILBAO

B.A.D Bilbao Antzerkia Dantza - Festival de Teatro actual y Danza Contemporánea de Bilbao